180Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

HABER MERKEZİ : Sesli

Popüler Sesli chat ve seslidünya sesli sohbet etmeyi genelde kolay mı bulursunuz? Birçok insanda, bir sohbete başlama düşüncesi bile tedirginlik yaratır; özellikle de tanımadıkları biriyle olacaksa. Bu kişiler çekingen bir yapıda olabilir. ‘Neden söz etmeliyim? Sohbeti nasıl başlatabilirim? Nasıl sürdürebilirim?’ gibi tasaları olur. Kendine güvenen ve dışadönük insanlar ise sohbete hâkim olma eğilimi gösterirler. Onların aşması gereken zorluk başkalarını konuşturmayı ve söylenenleri dinlemeyi öğrenmek olabilir. O halde, ister çekingen, ister dışadönük olalım, hepimizin sohbet sanatında gelişmeye devam etmemiz gerekir.

Her iki durumda da yapacağınız ilk şey mutlaka nick yani bir takma isim girmek olacaktır. Sunuculara giriş yapmadan önce bu özellik mutlaka sorulan ilk sorudur ve bu nick boşta ise isterseniz bu nicki kolay bir şekilde kayıt edebilirsiniz.

Kayıt işlemlerinin ardından bağlan dediğinizde sunucuya bağlanıp kolayca sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Gireceğiniz ilk yer kanal yada oda diye tabir edilen genel yazışma alanı olacaktır. Bu alanda muhtemelen sağ tarafta kullanıcı nickleri listelenecektir.

Bu listeden herhangi birine mouse ile tıkladığınızda oo kişinin penceresi aktif olacak ve bu kişi ile özel olarak sohbet etmeye başlayacaksınızdır. Sizlerde chat sohbet yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey netsohbet.gen.tr adresine girerek hemen sohbete başlamak.

Çeşitli isimlerdeki kanallarımıza girerek ister sohbetin tadını çıkarabilir isterseniz oyun kanallarımıza girerek boş vakitlerinizi değerlendirebilir isterseniz de radyo kanalımıza girerek istek şarkılar isteyip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sohbet insanların ilk çağlarda bir birleri ile iletişim kurma çabaları ile başlamış olup günümüze kadar gelmiştir. İlk çağlarda insanlar çeşitli anlamsız kelimeler ile de olsa iletişim kurmayı başarmış ve bu iletişimi ilerleterek modern iletişime dönüştürmüşlerdir.

Sohbet o kadar ilerlemiştir ki artık insanlar sadece kendi çevreleri ile değil kendi çevrelerinin dışında sohbet edebilme merakına girmiş ve internetin var olmasıyla ülke sınırlarının dışına kadar ulaşmıştır. Artık tüm dünya genelinde sohbet etmek bir tık kadar yakın. Yapmanız gereken tek şey internet sitemizden sohbete başla butonuna tıklamak ve sohbet etmenin tadını çıkarmak.

karşınızdaki kişinin cinsiyetine göre değişiklik gösteren bir konudur. Özellikle bir erkeğin bir bayanla konuşacağı konuları özenle seçmesi gerekecektir. Beylerin güzel bayanları etkilemek için açacakları sohbet konularının samimî ve değerli olması oldukça önemlidir. Birçok kişinin rahat ettiği konular ise erkeklerle bayanların uyumu olmaktadır. Bu konuda özverili bir konuşma yapan kişilerin genel anlamda bilgi sahibi olması gerekecektir. Bunların yanı sıra karşınızda konuşan kişinin açmış olduğu sesli sohbet konusu hakkında yeterli düzeyde bir bilginiz yoksa eğer bu konu ile ilgili olarak kibarca bilmiyorum demeniz samimiyetinizin bir göstergesi olacaktır. Güzel bir sohbet etmek öncelikli olarak seviyeli olmaktan geçtiği için kişiler bu konuda seçici olacaktır.